Bokserki w różnych wzorach i kolorach

Bokserki w różnych wzorach i kolorach
3 maja 2018Używane majtki0

Klasyczne bokserki w różnych wzorach i kolorach. Wszystkie z nich mam bardzo długo, z lat szkolnych, gdzieś w okolicach gimnazjum czy też liceum. Dla mnie wszystkie są mega dziewczęce, wygodne, a przede wszystkim sentymentalne. Pomimo tego, że mam je bardzo długo, to tego typu majteczki lubię czasem zakładać, jak idę na siłownię.

Pierwsze od lewej to błękitne bokserki w przepiękne serduszka, mega wygodne. Pamiętam, że często w nich chodziłam. Według mnie te serduszka są niezwykle urocze. 🙂

Białych bokserek ze zdjęcia niestety już nie mam.

Środkowe majteczki mają kolor lekko zielony, taki delikatny seledyn. Niestety nie widać tego na zdjęciu. Jak widać, pas na górze jest oddzielony i znajdują się na nim śliczne, dziewczęce, różowe kropeczki. Tył bokserek jest nieco wycięty i odsłania delikatnie pośladki.

Kolejne majteczki, jak widać na zdjęciu, są w kolorze ognistej czerwieni. Pomimo że są to bokserki, ukazują dość dużo. A kotek, który widoczny jest na zdjęciu, idealnie eksponuje pośladek. 😉

Ostatnie po prawej to bardzo wycięte fioletowe bokserki w białe kropeczki. Majteczki te również długo mi służyły i do tej pory lubię je zakładać.

Interesuje Cię ta rzecz i chcesz mieć ją na własność? Skorzystaj z poniższego przycisku!
Zostaw swój komentarz

Komentarze (0)