Lista życzeń

W związku z tym, iż wielu z Was pyta się mnie o to, jakie rzeczy mi się podobają lub czy jest możliwość sprawienia mi jakiegoś prezentu, wychodzę naprzeciw Waszym oczekiwaniom. 🙂

W tym miejscu znajdziesz listę rzeczy, które mnie interesują lub po prostu mi się podobają. Lista ta jest co pewien czas aktualizowana. Jeśli jesteś zainteresowany podjęciem ze mną współpracy na zasadzie wysyłania mi prezentów, bez problemu możesz posłużyć się poniższą listą.

  • Jeżeli chcesz mi podarować którąś z tych rzeczy, to po jej otrzymaniu mogę odwdzięczyć się wysłaniem swojej fotografii w danej rzeczy.
  • Jeśli chcesz, abym ponosiła daną rzecz i odesłała ją do Ciebie z powrotem po pewnym czasie, wyślij mi dwie sztuki. Pierwsza zostanie Ci odesłana po określonym przez Ciebie czasie użytkowania, z kolei druga zostanie dla mnie.

Ważna informacja! Rzeczy, które do mnie trafiają, muszą być nowe, czyste i nieużywane. Ponadto przesyłki wysyłane do mnie przyjmuję tylko i wyłącznie Paczkomatami InPost. Jeśli sklep ma w ofercie taką możliwość, to możesz od razu podać moje dane (skontaktuj się ze mną i prześlę Ci je). Jeżeli natomiast sklep nie oferuje takiej wysyłki, najlepiej będzie, gdy paczkę zamówisz do siebie, a następnie odeślesz ją do mnie Paczkomatem.

Buty noszę w rozmiarze 36.

Szpilki Pleaser

Sukienki

Inne ubrania

Perfumy