O mnie

Jestem wielbicielką przyozdabiania swojego kobiecego ciała seksowną bielizną oraz szpileczkami. Nigdy nie zakładam obcasów niższych niż 10 cm. Uwielbiam się stroić – jak każda kobieta. 😉 Jednakże od innych kobiet odróżnia mnie fakt, iż staram się wyglądać kusząco w zasadzie przy każdej okazji.

Śmiało mogę stwierdzić, że jestem kobietą, która jest pewna siebie, zna swoje atuty i wie, jak je podkreślić czy wyeksponować. W życiu prywatnym mam dużo zajęć, ponieważ studiuję i pracuję. Oprócz tego mam kilka zainteresowań, którym też się poświęcam w miarę możliwości w wolnym czasie. Zaznaczam, że nie jestem grzeczną dziewczynką, stąd też moje zamiłowanie do BDSM i dominacji. Wizerunek Fetysz Damy powstał ze zgodnością z moimi zainteresowaniami, osobowością oraz charakterem. Odzwierciedla mnie w dużym stopniu i chcę, aby stał się on rozpoznawalny w tym jakże specyficznym świecie.

Obracając się w środowisku fetyszystów i BDSM zauważyłam, iż wieeelu mężczyzn podniecają używane damskie ubrania. Przede wszystkim bielizna (głównie pończochy, rajstopy oraz stringi), ale także inne części garderoby, takie jak np. szpilki czy gorsety. Jeżeli należysz do tego grona, jestem właśnie dla Ciebie… 😉 Odpowiedz sobie na poniższe pytania.

  • Chcesz posiadać noszoną przeze mnie rzecz?
  • Podnieca Cię fakt, iż poprzez codzienne używanie nasiąknęła ona całkowicie mną?
  • Chcesz sprezentować mi jakiś seksowny ciuszek, w którym pochodzę jakiś czas i odeślę Ci go np. wraz z kompletem zdjęć?
  • Masz pomysły i propozycje co do zawartości tego bloga?

Jeżeli na którekolwiek z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco, nie czekaj! Przejdź do zakładki „Kontakt” i po prostu napisz do mnie. Jestem odważna i otwarta na wszystko – według mnie każdy pomysł jest wart rozważenia. Zasłużone osoby mogą liczyć na mój numer telefonu.

Jeżeli podobają się Tobie moje zainteresowania, nawiąż ze mną współpracę. 😉Skontaktuj się ze mną