Najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje dana rzecz?

Wszystko wyceniam indywidualnie. Po prostu skontaktuj się ze mną i daj mi znać, jakimi rzeczami jesteś zainteresowany. W przypadku chęci nabycia większej liczby rzeczy stosuję zniżki.

Jak wygląda kwestia wysyłki?

Przesyłki wysyłam za pomocą Paczkomatów inPost. Jest to zarówno dla mnie, jak i dla Ciebie wygodne oraz dyskretne, gdyż nie muszę nawet znać ani Twojego imienia i nazwiska, ani adresu zamieszkania. Podajesz mi swój adres e-mail, numer telefonu oraz Paczkomat, do którego ma trafić przesyłka – są to dane wystarczające do nadania paczki. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej na ten temat, odwiedź stronę InPost – cały proces jest tam bardzo przejrzyście opisany.

Jak wygląda kwestia dyskrecji przesyłki?

Zawsze traktuję inne osoby tak, jak sama chciałabym być traktowana. Toteż masz pewność, że jakiekolwiek Twoje dane wykorzystam jedynie do nadania paczki – do niczego więcej. Każda moja przesyłka jest bardzo dyskretna i nie ma takiej możliwości, aby bez jej otwarcia dowiedzieć się, co jest w środku.

Czy mogę mieć coś Twojego, czego nie ma na tej stronie?

Oczywiście, że tak! Jak na fetyszystkę szpilek i seksownej bielizny przystało, mam garderobę pełną rozmaitych fantastycznych i eleganckich ubrań. Po prostu skontaktuj się ze mną i napisz mi, jakie jest Twoje życzenie. Jestem niemal pewna, że mam taki model / kolor / rodzaj, którego oczekujesz. Włączając w to erotyczne zabawki.

Jak mogę zamówić Twoje zdjęcia na życzenie?

Skontaktuj się ze mną i napisz, w jakiej odsłonie oraz pozach chciałbyś mnie zobaczyć (możesz dla ułatwienia wysłać jakieś podobne, podglądowe zdjęcia z sieci). Wykonam wtedy fotki specjalnie dla Ciebie. Co do warunków, na pewno się dogadamy.

Czy mogę umówić się z Tobą na spotkanie?

Obecnie nie ma takiej możliwości.

Czy mogę otrzymać Twój numer telefonu?

Udostępniam go jedynie zaufanym osobom (np. tym, z którymi współpracuję już dłuższy czas) oraz tym, którzy mają dla mnie jakąś szczególną propozycję.

Chcę wysłać Ci prezent – jak to zrobić?

Nie ukrywam, że dość często otrzymuję różne podarunki – przede wszystkim od tych, z którymi znam się dość długo. Jeżeli chcesz dołączyć do tego grona, nie ma najmniejszego problemu – skontaktuj się ze mną, na pewno się dogadamy. Możesz także rzucić okiem na moją listę życzeń.

Czy to Twoje konto na [tu wstaw dowolny portal]?

Jedyne miejsce, za którego pośrednictwem możesz się ze mną skontaktować, to niniejsza strona internetowa. Pozostałe portale czy też profile, gdzie potencjalnie znajdują się moje zdjęcia lub jakiekolwiek inne dane, zostały założone przez osoby podszywające się pode mnie.

Czy mogę dostać jakieś Twoje zdjęcia "na zachętę"?

Uważam, że kilkadziesiąt moich zdjęć, które możesz obejrzeć na tej stronie internetowej, to dostateczna "zachęta". 🙂 Oczywiście możesz zamówić zdjęcia na indywidualne życzenie – wystarczy, że się ze mną skontaktujesz, a na pewno ustalimy satysfakcjonujące warunki.

Czy do zamówienia dołączasz tzw. zdjęcia lub filmy z noszenia?

Nie stosuję takiej praktyki w sposób domyślny, lecz oczywiście masz możliwość "domówienia" takich rzeczy.

Czy mogę porozmawiać z Tobą za pośrednictwem innych mediów?

Nie jestem w stanie utrzymać stałej, codziennej relacji. Wiadomości mailowe otrzymuję na tyle często, iż nie mam potrzeby wychodzenia poza swoją skrzynkę pocztową. Nie korzystam także z Messengera, WhatsAppa itp. Jedyny możliwy kontakt ze mną to e-mail lub rozmowa telefoniczna (która dostępna jest po ustaleniu ze mną wcześniej jej warunków).