Biustonosze w różnych rodzajach

Biustonosze w różnych rodzajach

Pierwszy od góry to czarny, klasyczny biustonosz. Model i wygląd to całkowita klasyka, ale to jest właśnie najlepsze, ponieważ klasyka zawsze jest w modzie, a gładki biustonosz pozwala poszaleć z innymi elementami garderoby.

Drugi od góry to piękny biustonosz w panterkę. Jeden z moich faworytów. Mega seksowny i drapieżny motyw sprawia, że po założeniu każda kobieta w takiej bieliźnie czuje się dobrze. Wszystko wykończone jest piękna, delikatną, czarną koronką, która dodaje tylko smaku i idealnie wkomponowuje się w całość.

Trzeci od góry biustonosz jest już niestety niedostępny. 🙁

Najniżej prezentuje się chyba najpiękniejszy biustonosz z całej mojej kolekcji. W kolorze wyrazistej, ognistej czerwieni, której niestety chyba za mało mam w swojej kolekcji. Biustonosz posiada wszystko to, co kobieta może od niego oczekiwać. Przepiękny czerwony kolor, wykończony niesamowicie seksowną koronką, z odpinanymi ramiączkami. Dodatkowo jest to push-up, które praktycznie nie są u mnie spotykane z racji rozmiaru mojego biustu, lecz ten model jeszcze bardziej uwydatnia moje piersi.

Interesuje Cię ta rzecz i chcesz mieć ją na własność?
Zostaw swój komentarz

Komentarze (0)