Biustonosze w różnych rodzajach

Biustonosze w różnych rodzajach
6 maja 2018Używane ubrania0

Pierwszy od góry to czarny, klasyczny biustonosz, całkowicie gładki. Model i wygląd to całkowita klasyka, ale to jest właśnie najlepsze, ponieważ klasyka zawsze jest w modzie, a gładki biustonosz pozwala poszaleć z innymi elementami garderoby.

Drugi od góry to piękny biustonosz w panterkę. Jeden z moich faworytów. Mega seksowny i drapieżny motyw sprawia, że po założeniu każda kobieta w takiej bieliźnie czuje się dobrze. Wszystko wykończone jest piękna, delikatną, czarną koronką, która dodaje tylko smaku i idealnie wkomponowuje się w całość.

Trzeci od góry biustonosz to również klasyczny, czarny model stanika. Z tym wyjątkiem, że materiał nie jest całkowicie gładki, ponieważ ma on (widoczne nawet na zdjęciu) wzorki. Jest to idealny model zakładany do małej czarnej. Ponadto przez to, że odpięłam od niego ramiączka, nadaje się również do stylizacji z odkrytymi plecami.

Najniżej prezentuje się chyba najpiękniejszy biustonosz z całej mojej kolekcji. W kolorze wyrazistej, ognistej czerwieni, której niestety chyba za mało mam w swojej kolekcji. Biustonosz posiada wszystko to, co kobieta może od niego oczekiwać. Przepiękny czerwony kolor, wykończony niesamowicie seksowną koronką, z odpinanymi ramiączkami. Dodatkowo jest to push-up, które praktycznie nie są u mnie spotykane z racji rozmiaru mojego biustu, lecz ten model jeszcze bardziej uwydatnia moje piersi.

Interesuje Cię ta rzecz i chcesz mieć ją na własność? Skorzystaj z poniższego przycisku!
Zostaw swój komentarz

Komentarze (0)