Fetysz stóp – dlaczego ma go tak wielu mężczyzn?

Fetysz stóp
5 minut czytania10

Fenomenu fetyszu stóp chyba tłumaczyć za bardzo nie trzeba. Stawiam, że ma go zdecydowana większość społeczeństwa płci męskiej. Ponadto obserwuję, że staje się on coraz popularniejszy i absolutnie mnie to nie dziwi.

Fetysz stóp polega na niczym innym jak na upodobaniu sobie tej niezwykłej części ciała. Przeważnie odnosi się do zamiłowania do kobiecych stópek i o tym właśnie traktuje niniejszy tekst.

Fetysz stóp, czyli najpopularniejszy fetysz mężczyzn

Bez wątpienia fetysz stóp jest najczęściej występującym i najpopularniejszym fetyszem wśród facetów. Wziął się najprawdopodobniej z tego, że kobiece stópki są czymś niezwykłym. Kojarzą się z czymś niedostępnym i tajemniczym, a jednocześnie pociągającym przez to, że często ubierane są w różnego rodzaju rzeczy. Mam tutaj na myśli rajstopki, pończoszki, skarpetki, podkolanówki i zakolanówki. Oczywiście nie pomijając różnego rodzaju butów – zwłaszcza szpilek. To ich „zakrywanie” ma w sobie pewną tajemniczość, która sprawia, że często na pierwszy rzut oka wydają się one dla mężczyzn niedostępne.

Kolejnym powodem może być również to, że stópki pań są po prostu piękne. 🙂 Są malutkie, takie filigranowe, a kobiety często również dbają o nie, m.in. malując sobie paznokietki, co również pociąga facetów.

Mężczyźni kochają stopy!

Cóż tu dużo pisać, mężczyźni po prostu je uwielbiają. Niektórzy wręcz ubóstwiają i uważają je za najbardziej erotyczną część kobiecego ciała.

Jedni lubią je po prostu podziwiać. Wiem to z doświadczenia – wystarczy, że wyjdę gdzieś na miasto (a codziennie wkładam buty na wysokim obcasie, nie schodząc przy tym niżej niż 10 cm) i co krótką chwilę zauważam kątem oka spojrzenia w moim kierunku. Bardzo często wzrok wędruje w dół, właśnie do stóp i butów. Nie ukrywam, że – jak na fetyszystkę przystało – ja również zwracam uwagę na piękne stopy i szpilki pań, które mijam na ulicy. Faktycznie w tej kombinacji jest coś niezwykle pociągającego. 🙂

Innym mężczyznom nie wystarczy kontakt wzrokowy. Oni wolą „doświadczyć” ich na sobie – poprzez dotyk, zapach, masowanie itp. Aktywności wokół stóp można wymyślać co niemiara i nie ukrywam, że skrzętnie to wykorzystuję w swoim życiu. 😉

Co można robić ze stopami?

Lista aktywności, które można z nimi robić, jest bardzo długa. Tak naprawdę ograniczać możemy się tylko my sami i nasza wyobraźnia.

Zacznijmy od zwykłego podziania ich – na ulicy, w pracy, na imprezie, w klubie. Wyobraź sobie kobietę idącą ulicą w dopasowanej do swojej pupy spódniczce z nogami do nieba. Przy ziemi trzymają ją tylko jej piękne stopy odziane w delikatne, ponętne sandałki z dwoma niewielkimi paseczkami. Jeden trzyma paluszki, a drugi owinięty jest wokół kostki. Ach, czyż to nie jest przepiękny widok? 😉

Fetysz stóp, oprócz ich podziwiania, polega również na wielu innych czynnościach. Dotyczą dotykania, zapachu, masowania czy lizania. Wszystko to może pociągać prawdziwego fetyszystę stóp. Jednakże nie musi się on oczywiście właśnie tym charakteryzować, gdyż każdy ma swoje własne upodobania.

Dodatkowo można pokusić się o różnego rodzaju zabawy z udziałem stópek, np. mazanie ich czekoladą, ugniatanie ciasta stopami czy choćby chodzenie po ciele fetyszysty. Oczywiście muszę również wspomnieć o footjob, które najbardziej Was, mężczyzn, kręci. Mianowicie mowa tutaj o pieszczeniu, pocieraniu i dotykaniu stopami penisa. To obejmowanie go słodkimi stópkami, energiczne przesuwanie ich od nasady do góry, doprowadziło zapewne niejednego mężczyznę do euforii, kończącej się finałem na tychże stópkach.

Fetysz stóp – doświadczenia Fetysz Damy

Mogłabym napisać niemałą książkę na ten temat.

Pamiętam, że mój pierwszy raz ze stopami w roli głównej był dość zaskakujący. Spotkałam się z mężczyzną, który wyznał, że jest fetyszystą stóp i oznajmił, że chciałby wylizać moje stopy. Z początku byłam nieco zdziwiona, ale jakoś mnie to nie zdziwiło, ani nie obrzydziło. Pomimo faktu, że nigdy wcześniej nie słyszałam o czymś takim, to jednak odważyłam się spróbować na zasadzie: „czemu nie?”. Na początku było dość dziwnie, miałam wątpliwości odnośnie do tego, jak to będzie, a przede wszystkim, czy będę w stanie to wytrzymać pomimo łaskotek. Ale śmiało mogę stwierdzić, że było warto, ponieważ było to znacznie lepsze w rzeczywistości, niż mogłabym się tego spodziewać.

I tak zaczęła się moja przygoda z tą formą aktywności wraz z moimi stópkami. Przechodziłam przez różne formy tej zabawy, do niczego się nie zrażając, a wręcz przeciwnie – stawiając na coraz nowsze pomysły. Masowanie, całowanie, lizanie i podziwianie moich stóp stało się dla mnie normalnością i wręcz ważną częścią życia. Obecnie sama często nawet dążę do wspólnej zabawy nimi podczas moich sesji dominacyjnych. Przyznam, że lubię je wykorzystywać w wielu sytuacjach.

Często robię to w następujący sposób – siadam przed uległym na łóżku czy fotelu. Wtedy, gdy on znajduje się na podłodze, zakładam nogę na nogę. Najpierw daję mu się napatrzeć i pozwalam powąchać. Zawsze mam na sobie w tej sytuacji pończochy i szpilki. Później pozwalam mu ściągnąć jeden z butów i umożliwiam mu się rozkoszować moją stopą. Oczywiście nie ma też pełnej samowolki, często zmuszam do robienia tego, bądź sama wkładam mu ją do buzi. 🙂 Nie obejdzie się również bez zabaw stópkami po ciele, jak i footjobu. Zawsze jednak mam taką zasadę, że po wszystkim moje stópki muszą być czyste, więc jeśli je pobrudzi, dostaje w konsekwencji jakąś karę. Mogę śmiało powiedzieć, że nawet jako kobieta polubiłam tę fascynację mężczyzn nad moimi cudeńkami.

Jak możesz wykorzystać stronę Fetysz Damy w tej kwestii?

Fani, mający fetysz stóp, mogą otrzymać ode mnie różnego rodzaju formy jego zaspokojenia. Mowa tutaj o zdjęciach bądź filmikach z moimi stópkami w roli głównej, które są realizowane zawsze na indywidualne życzenie. Oprócz tego możesz dostać rzecz, która miała kontakt z moimi stópkami, czyli np. pończoszki, rajstopki, szpileczki itd. Jeśli tylko jesteś czymś zainteresowany, serdecznie zapraszam do kontaktu ze mną. Odpowiem na pewno!

Spodobał Ci się ten tekst? Sądzisz, że moglibyśmy nawiązać jakąś współpracę? 😘 Skontaktuj się ze mną
Zostaw swój komentarz

Komentarze (10)
 • Avatar
  Nożny

  Jaki masz rozmiar stopy? 😉

  • Fetysz Dama
   Fetysz Dama
    

   Najczęściej pasują na mnie butki w rozmiarze 36. 🙂

 • Avatar
  cantona21

  jak można nie mieć fetyszu stóp jak tu wszędzie do okoła piękne kobiety prezentują swoje stópki w szpileczkach Ale twoje stópki fetysz Damo są najlepsze

 • Avatar
  Ziomex

  Oby więcej takich wpisów. Zakochałem się w Tobie 😉
  Pozdrawiam cię serdecznie 🙂

 • Avatar
  Kinga

  Piękny artykuł dużo wyjaśnia. Chym chyba odkrywam nowe nieznane terytorium?. A fascynację butami i stopkami mam od dawna. Uwielbiam o nie dbać potem je malowac mieć na nich piękne buciki. Oczywiście obserwuje zawsze kto w jakie buciki ma stopki – uwielbiam zadbane. Nie spotkałam kogoś takiego co by to krecilo? A w sumie ostatnio ale do spotkania jeszcze nie doszło! Rozmawiamy póki co. Szukam źródeł na ten temat by dowiedzieć się najwięcej! A czy będzie mi dane to odkryć to nie wiem?

 • Avatar
  Don Kam

  W tekście napisałaś o sesjach dominacyjnych?
  Dalej je prowadzisz czy są one wyłącznie dla Twojego partnera?
  Pytam bo napisałaś, że obecnie nie ma możliwości spotkania z Tobą :/

  Bardzo chciałbym kiedyś spotkać się z Tobą i choć raz, nawet przez krótką chwilę móc powąchać, polizać i wymasować Twoje stópki 😉

  Pozdrawiam! 🙂

  • Fetysz Dama
   Fetysz Dama
    

   W dziale „Najczęściej zadawane pytania” (na dole strony) znajduje się odpowiedź na Twoje pytanie. 🙂

 • Avatar
  Don Kam

  Wiem, właśnie o tym pisałem.
  Czy jest szansa, że kiedyś zmienisz zdanie?

  • Fetysz Dama
   Fetysz Dama
    

   Niczego nie wykluczam. 🙂

 • Avatar
  Don Kam

  Przynajmniej jest jakaś nadzieja 😉